Menu

Konkurs

konkurs

WYNIKI KONKURSU

Uwielbiasz Warszawę – jej historię i tradycję? Fascynuje Cię fotografia i architektura? A do tego marzy Ci się wyjazd do Stanów Zjednoczonych? Wspaniale – realizacja Twoich pasji i marzeń nigdy nie była tak prosta! Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Warszawa i jej dziedzictwo”, w którym główną nagrodą jest wyjazd do Chicago, połączony z warsztatami fotograficznymi!

Wystarczy, że wykonasz zdjęcie, przedstawiające Twoją własną interpretację dziedzictwa Warszawy, a odpowiednio zatytułowaną fotografię wyślesz w dniach od 3 września 2018 r. do 17 września 2018 r. na adres konkurs@mennicalegacytower.pl

Spośród wszystkich zgłoszeń, jury konkursu wyłoni 10 finalistów, których prace zostaną zaprezentowane podczas uroczystego otwarcia Mennica Legacy Tower jesienią 2019 roku. Nagrodę główną, czyli warsztaty fotograficzne w „Wietrznym Mieście” – zdobędą aż dwie osoby!

Powodzenia!

* Wszelkie szczegóły dotyczące udziału w konkursie i kryteriów technicznych zgłoszeń konkursowych znajdują się w regulaminie.

POBIERZ REGULAMIN

Patroni medialni: